Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş

Rezil oldugunuz anılar

YazarMesaj
nirvana ziya
Kirk Canning
Kirk Canning
nirvana ziya

Erkek
Nereden : MANİSA
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
Rezil oldugunuz anılar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rezil oldugunuz anılar Right_bar_bleue

Rezil oldugunuz anılar Empty
MesajKonu: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyPerş. Tem. 31, 2008 11:33 am

Geçen sene okulda disipline gidiyodum müdürün yanına çok tırsırım müdürden Allah için eli çok serttir Her neyse girdim oraya çok kötü fırça yedim sıçdı agzıma resmen yanında bi kız ögrenci vardı çok güzeldi...Herneyse sonra çık gözüm görmesin seni dedi bana bende çıkaken müdürü kapısını çaldım tersine vurdum :S öldüler gülmekden müdür sonra bana olum girerken çalıçaksın çıkarken çalma dedi kızda amma güldü ya çok kötü bi durumdu
Kullanıcı profilini gör
phantom

phantom

Kadın
Rep :
Rezil oldugunuz anılar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rezil oldugunuz anılar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyPerş. Tem. 31, 2008 12:52 pm

asfadgaddasdasfadasdas

harbiden kötüymüş xDD
Kullanıcı profilini gör
aslı
Pat Smear
Pat Smear
aslı

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyPerş. Tem. 31, 2008 1:48 pm

2 sınıf beraber sınav oluoduk bn öndekindn kopya çekerken yakalandım D kopya çekerken yakalanmak rezil oluncak bi durum diil ama hocanın bana sölediği sözler çok utanç vericiydi
Kullanıcı profilini gör
[lp]nazlı
Dave Grohl
Dave Grohl
[lp]nazlı

Kadın
Burç : oğlak
Nereden : GİRESUN
Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyPerş. Tem. 31, 2008 3:32 pm

basketbol oynarken hoşlandığım çocuğun yanında düşmüştüm
Kullanıcı profilini gör http://www.linkinpark.com
rock_betül
Dave Grohl
Dave Grohl
rock_betül

Kadın
Burç : yengeç
Nereden : GİRESUN
Rep :
Rezil oldugunuz anılar Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Rezil oldugunuz anılar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyPerş. Tem. 31, 2008 4:01 pm

[lp]nazlı demiş ki:
basketbol oynarken hoşlandığım çocuğun yanında düşmüştüm

yüh sendeki şansa bak ya

okulun son günü okulu kırıp gezmeye gitmiştik şansa bak o günde okula annem gelip mezuniyet bileti alacaktı ben annemin okula geleceğini unutmuşum benim okuldan kaçtığını öğrenince bana arkadaşlarımın yanın da çok kötü bağırdı çok utandım arkadaşlarımın yanında rezil oldum ama boşver onlar benim yanımda neler yapmadılarki
Kullanıcı profilini gör
Mark Morton
Admin
Admin
Mark Morton

Erkek
Burç : Akrep
Nereden : KOCAELİ
Rep :
Rezil oldugunuz anılar Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Rezil oldugunuz anılar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Ağus. 01, 2008 2:10 am

Adminlerle yolda yürürkenn yüksek sesle bişey demiştim onu kadın kuydu kadına rezil oldum orda işte .
Kullanıcı profilini gör http://www.nirvanafan.tr.cx
harock
Kurt COBAİN
Kurt COBAİN
harock

Kadın
Burç : koçç
Nereden : ARDAHAN
Rep :
Rezil oldugunuz anılar Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Rezil oldugunuz anılar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Ağus. 01, 2008 3:38 am

eski sevgilimle arkadaş kalmıştık ve antalya karalioğlu parkında beraber gezerken falezlere indik sonra yukarı cıkmamız gerekiodu fakat bn cıkamadm ve 1 saat bnm cıkmm için uğrastı birilerini faln cağırdı yani rezil olmuştum
Kullanıcı profilini gör
la_Brise
Pat Smear
Pat Smear
la_Brise

Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Ağus. 01, 2008 5:32 am

bi gün okulda tören vardı arkadaşımla ayakta bekliyoduk önümüzde bi kadın vardı arkadaşımın ağzında da bi sakız vardı sakızını kadının saçlarının arasına düşürmüştü tam kaçalım derken kadın durumu çaktı ben düşürdüm sanıp beni azarlamıştı herkesin içinde
Kullanıcı profilini gör
4ewa_[lp]
Krist Novoselic
Krist Novoselic
4ewa_[lp]

Kadın
Burç : başak...
Nereden : İZMİR
Favori Üyeniz : Krist Novoselic
Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Ağus. 01, 2008 11:22 am

okulun yıl sonuydu(4.sınıf)
derste sınıftan biri kendi kendine bişler tartışıyordu bende o sırda dalmışıtım ve 2 yandan bağlı saçlarımla byık yapıyordum kankilerle gülüyorduksonra bunu karşıdakiler gördü biz gülüşürken konuşan çocuk birden farketti ters ters baktı
o an yerin dibine girmiştim
Kullanıcı profilini gör
GabrieL
Mike Pickerel
Mike Pickerel
GabrieL

Kadın
Nereden : İZMİR
Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Ağus. 01, 2008 2:13 pm

yanda bi grup insan voleybol oynuyodu..ben ve yakın 3 yakın arkadaşımda yandaki bankta oturuyoduk...
volebol topu aniden kafama çok sert bi şekilde çarptı..ve bi ara anlama güçlüğü çektim..kafamda iz çıktı..
Ve En Önemlisi Topu atan Kişi OKulun İLK GÜNÜNDEN BERİ HOŞLANDIĞIM KİŞİYDİ...
güldü ve alaycı bi şekilde özür diledi...abartısız hayatımın en kötü anıydı
Kullanıcı profilini gör
metalhead_cobain
Pat Smear
Pat Smear
metalhead_cobain

Kadın
Burç : Terazi
Nereden : ANKARA
Favori Üyeniz : Kurt Cobain
Rep :

MesajKonu: Geri: Rezil oldugunuz anılar   Rezil oldugunuz anılar EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:19 am

Sevdiğim çocukla kankam dediğim kişinin önceden çıkmış olduğunu öğrendim.Ve o kişiye önceden o çocuğu sevdiğimi söylemiştim kendimi ucube gibi hissettim
Kullanıcı profilini gör

Rezil oldugunuz anılar
1 sayfadaki 1 sayfası