Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Açılacak konuya resim eklemek

+4
mrs cobain
Junior Cobain
rock_betül
Megadethian
8 posters
YazarMesaj
Megadethian
Admin
Admin
Megadethian

Erkek
Burç : Akrep
Nereden : KOCAELİ
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
Açılacak konuya resim eklemek Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Açılacak konuya resim eklemek Right_bar_bleue

Açılacak konuya resim eklemek Empty
MesajKonu: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyCuma Ağus. 01, 2008 4:01 am

Bir çok arkadaşımız mesajların arasına sıkıştırıyorlar ya da özel mesaj atıyolar "Konuya resim nasıl eklerim diye?" O yüzden bu konuyu açma gereği hissettim.

1) Bilgisayarınızdaki bir resmi konuya eklemek

Bunun için bir resim ekleme sitesi gerekiyor.En kullanışlısı ImageShack olduğu için bununla örnek veriyorum

www.imageshack.us adresinden resim linki alabilmek için resim upload etmemiz gerekiyor.Bunun için seç kısmına tıklayıp bilgisayarımızdaki ekleyeceğimiz resmin yolunu belirtip "host it!" butonuna tıklıyoruz(Unutmayın upload edeceğiniz resmin boyutu 1.5 mb den fazla olmamalıdır).

Açılacak konuya resim eklemek Adszxk6

Upload işlemi bittikten sonra en alttaki "Direct link to image" kısmındaki linki kopyalayıp

Açılacak konuya resim eklemek Adsz3uc4

araç çubuklarındaki kırmızıyla işaretlenen simgeye tıkladıktan sonra karşımıza çıkan

Açılacak konuya resim eklemek Adsz2ug2

bu mesaj kutusuna linki yapıştırıp tamam a tıklıyoruz.

2) Herhangi bir linkteki resmi konuya eklemek

Bilgisayarımızda değil de herhangi bi adresteki resmi konuya eklemek için yapmamız gereken şey daha kolay.

Resmin büyük haline sağ tıklayıp "resmin adresini kopyala" yı seçiyoruz.Bu komut resmin linkini kopyalamaya yarıyor.

Açılacak konuya resim eklemek Adszxy7

Daha sonra bu kutucuğa o linki yapıştırıyoruz ve tamam a basıyoruz.

Açılacak konuya resim eklemek Adsz2ug2

Bu komut Mozilla ve Opera kullanıcıları için geçerlidir.IE kullananlar adres çubuğundaki adresi kopyalayıp üstteki kutucuğa yapıştırabilirler.

Sorusu olan burdan sorsun msn'den soracağınız sorulara cevap alamayabilirsiniz...

Lpturkiye

En son cLick To Launch tarafından Paz Ağus. 17, 2008 7:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.nirvanatr.yetkin-forum.com
rock_betül
Dave Grohl
Dave Grohl
rock_betül

Kadın
Burç : yengeç
Nereden : GİRESUN
Rep :
Açılacak konuya resim eklemek Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Açılacak konuya resim eklemek Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyCuma Ağus. 01, 2008 5:01 am

burda çok uzun anlatılmış ben daha kısasını yapıyorum neyse siz böle yapıyorsanız heralde bir bildiğiniz var
Junior Cobain
Kurucu
Kurucu
Junior Cobain

Erkek
Burç : Lpg
Rep :
Açılacak konuya resim eklemek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Açılacak konuya resim eklemek Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyCuma Ağus. 01, 2008 5:03 am

[lp] betül_ demiş ki:
burda çok uzun anlatılmış ben daha kısasını yapıyorum neyse siz böle yapıyorsanız heralde bir bildiğiniz var

Bilirsin,Bilemezsin..
Bunu Buraya yazıp mesaj kasmana hiç gerek yok.
https://nirvanatr.yetkin-forum.com
mrs cobain
Dave Grohl
Dave Grohl
mrs cobain

Kadın
Burç : Terazi
Nereden : İSTANBUL
Favori Üyeniz : Kurt Cobain
Rep :
Açılacak konuya resim eklemek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Açılacak konuya resim eklemek Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyCuma Ağus. 01, 2008 5:52 am

Junior Cobain demiş ki:
[lp] betül_ demiş ki:

Bilirsin,Bilemezsin..
Bunu Buraya yazıp mesaj kasmana hiç gerek yok.
]Ukalalık tavrında sölememiş ki arkadaş.Sonunda da bir bildiğiniz vardır demiş
merFe

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPaz Ağus. 03, 2008 4:56 am

resimupload.org
imageshuck uğraştırıor yha
burası daha kolay
http://merFe-miKe.spaces.live.com
EnisE

EnisE

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 3:03 am

Evet ya çok uzun anlatmışşın ..
http://www.carpediem.eniyiforum.net
Megadethian
Admin
Admin
Megadethian

Erkek
Rep :
Açılacak konuya resim eklemek Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Açılacak konuya resim eklemek Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 3:06 am

Siz yinede bildiğiniz yoldan şaşmayın xD
Slayer_Queen

Slayer_Queen

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 5:51 am

ikinci yol bana daha rahat geliyor ama birinciyi öğrendiğim iyi oldu ikinci her zaman da işe yaramıyabiliyor:!:

bilgi için saol
CanqüLinkinPark
Kirk Canning
Kirk Canning
CanqüLinkinPark

Kadın
Burç : İkizler
Nereden : İZMİR
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 5:51 pm

Barışş lpturkiye'den kopyala yapıştır x)
Ama bu bilgiyi verdiğin iyi oldu yeni bir yol öğrendim sağol x)
Megadethian
Admin
Admin
Megadethian

Erkek
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPaz Ağus. 17, 2008 7:12 am

Bu sitedekilerde faydalansın diye koydum bunu..
CanqüLinkinPark
Kirk Canning
Kirk Canning
CanqüLinkinPark

Kadın
Burç : İkizler
Nereden : İZMİR
Rep :

MesajKonu: Geri: Açılacak konuya resim eklemek   Açılacak konuya resim eklemek EmptyPaz Ağus. 17, 2008 3:20 pm

İyi yapmışsın..

Açılacak konuya resim eklemek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-