Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OASIS hayranlarına duyurulur

4 posters
YazarMesaj
4ewa_[lp]
Krist Novoselic
Krist Novoselic
4ewa_[lp]

Kadın
Burç : başak...
Nereden : İZMİR
Favori Üyeniz : Krist Novoselic
Rep :
OASIS hayranlarına duyurulur Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OASIS hayranlarına duyurulur Right_bar_bleue

OASIS hayranlarına duyurulur Empty
MesajKonu: OASIS hayranlarına duyurulur   OASIS hayranlarına duyurulur EmptyPaz Ağus. 03, 2008 8:01 am

ALBÜM DETAYLARI AÇIKLANDI
Oasis albümü tamamlandı ve 6 Ekim'de raflardaki yerini almak üzere geri sayıma geçti! Gallagher kardeşler de albümle ilgili açıklama yapıp merak edilen soruların yanıtlarını verdi.

OASIS
"Dig Out Your Soul" adını verdikleri yeni albümlerini 6 Ekim'de kendi plak şirketleri Big Brother'dan yayınlayacak olan Oasis'te geri sayım heyecanı yaşanıyor.

2005'teki "Don't Believe The Truth"ın ardından gelecek olan "Dig Out Your Soul", Dave Sardy prodüktörlüğünde Londra'da kaydedildi ve miksleri de Los Angeles'ta yapıldı.

Albümün ilk single'ı Noel Gallagher tarafından yazılan ve Liam'ın da vokal yaptığı 'The Shock Of The Lightning' olacak.

(25/06/2008)

kaynak:BLUEJEAN DERGİ-HAZİRAN
harock
Kurt COBAİN
Kurt COBAİN
harock

Kadın
Burç : koçç
Nereden : ARDAHAN
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
OASIS hayranlarına duyurulur Left_bar_bleue5 / 1005 / 100OASIS hayranlarına duyurulur Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: OASIS hayranlarına duyurulur   OASIS hayranlarına duyurulur EmptyPaz Ağus. 03, 2008 11:35 am

ilk defa duydum bu grubu:D
F1R3

F1R3

Rep :
OASIS hayranlarına duyurulur Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OASIS hayranlarına duyurulur Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: OASIS hayranlarına duyurulur   OASIS hayranlarına duyurulur EmptyPaz Ağus. 10, 2008 4:53 pm

harock demiş ki:
ilk defa duydum bu grubu:D

ahahahha orta yerimden yarıldım resmen ahfdshfnsfngfdng
beynimi patlatın ve duvarları beynimle boyayın bu yazıyı görmez olaydım

nese konu için teşekkür ederim bu cıkıcak olan albümden noel'in seslendirdiği falling down parçası cok sıkı seviyorum bu grubu ya
Slayer_Queen

Slayer_Queen

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: OASIS hayranlarına duyurulur   OASIS hayranlarına duyurulur EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 5:33 am

umarım dinleme fırsatım olur. çok fanatiği sayılmam ama "morning glory" gibi güzel şarkılarını dinlerim.

OASIS hayranlarına duyurulur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oasis