Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı

4 posters
YazarMesaj
aslı
Pat Smear
Pat Smear
aslı

Kadın
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı Right_bar_bleue

Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı Empty
MesajKonu: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 4:01 am

Oasis'in yaramaz solisti Liam Gallagher, Radiohead ve Coldplay hayranlarını sıkıcı bulduğunu belirtti.

The Times'a verdiği röportajda Gallagher şunları söylüyor: "Olgunlaştım ve biraz daha sakinleştim. Ama hiçbir zaman Radiohead ya da Coldplay gibi değil. Onlardan nefret etmiyorum. Başlarına kötü bir şey gelsin de istemem. Galiba tüm bu tutumum hayranları yüzünden. Radiohead ve Coldplay kitlesi bence çok sıkıcı ve çirkin. Konserlerde iyi vakit geçirmiyorlarmış gibi geliyor..."

Liam'a ne dinlediği sorulduğunda ise verdiği cevap şöyle: "Eski grupları dinlerim. The Beatles, The Stones, The Kinks, Neil Young, Sex Pistols. Biraz da The Stone Roses. Yeni çıkan grupları sevmiyorum."

Oasis yeni stüdyo albümü Dig Out Your Soul'u 6 Ekim'de çıkartıyor.

mtv.com.tr
cannibal
Pat Smear
Pat Smear
cannibal

Kadın
Rep :
Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 11:06 am

yok artık ya Coldplay hayranları niye sıkıcı oluyormuş. bence çok güzel bi grup Coldplay.
mrs cobain
Dave Grohl
Dave Grohl
mrs cobain

Kadın
Burç : Terazi
Nereden : İSTANBUL
Favori Üyeniz : Kurt Cobain
Rep :

MesajKonu: Geri: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyPaz Ağus. 17, 2008 9:42 am

Coldplay'e lafım yok ama hayranları kesinlikle çok sıkıcııı.
Va benim de tanıdığım Coldplay'ci böööö yani.
cannibal
Pat Smear
Pat Smear
cannibal

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyPaz Ağus. 17, 2008 10:07 am

yok artık yau. benim tanıdığım coldplay falnları var ama hiçte öyle değillerrr...
Change
Gerçek Nirvana Fanı
Gerçek Nirvana Fanı
Change

Erkek
Burç : oğlak
Nereden : İZMİR
Rep :

MesajKonu: Geri: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyCuma Ağus. 22, 2008 5:33 am

Radiohead kesinlikle süper bir gruptur ve bu grubun bir hayranları hiçte sıkıcı değildir
aslı
Pat Smear
Pat Smear
aslı

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı   Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:09 am

bencede radiohead ve coldplay çok güzel grup. ikisinin hayranlarınında sıkıcı olcağnı düşünmüyorum

Radiohead ve Coldplay Hayranları Çok Sıkıcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Radiohead