Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Hangisi Daha Kötü ?

2 posters
YazarMesaj
Mark Morton
Admin
Admin
Mark Morton

Erkek
Burç : Akrep
Nereden : KOCAELİ
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
Sizce Hangisi Daha Kötü ? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Sizce Hangisi Daha Kötü ? Right_bar_bleue

Sizce Hangisi Daha Kötü ? Empty
MesajKonu: Sizce Hangisi Daha Kötü ?   Sizce Hangisi Daha Kötü ? EmptySalı Ağus. 26, 2008 8:20 am

Avrupa'da futbol heyecanın başlamasına kısa bir süre kala, Sporx.com olarak sizlere bu kez en kötüleri soruyoruz. Hangi futbolcunun ya da hangi teknik adamın daha kötü ve beceriksiz olduğu konusu her zaman büyük bir tartışma konusu olmuştur. Kimilerine göre Taim Ben Haim halı saha kadrosuna bile alınmaz, kimilerine göre Michael Owen yetersiz bir forvet, kimilerine göre Mario Gomez tribünlere saç baş yoldurtur, kimilerine göre Donadoni pasif bir teknik adamdır?

Avrupa'dan isimlerini verdiğimiz futbolcu ve teknik adamların affına sığınarak soruyoruz: Sizce En Kötüsü Hangisi?

Ankete Başlamak İçin
http://www.nirvanafan.tr.cx
MeTaL_BoY
Pat Smear
Pat Smear
MeTaL_BoY

Erkek
Favori Üyeniz : Krist Novoselic
Rep :
Sizce Hangisi Daha Kötü ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sizce Hangisi Daha Kötü ? Right_bar_bleue

Sizce Hangisi Daha Kötü ? Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Hangisi Daha Kötü ?   Sizce Hangisi Daha Kötü ? EmptyPaz Ağus. 31, 2008 10:27 am

hangisi daha çirkinde kusabilirdim riberyde bet tevezde bet hangisini seçsem die çok uğraştım en sonunda ribery yazdım :D:D

Sizce Hangisi Daha Kötü ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce