Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

sro ya tekte gırmek ıstıyorsan

YazarMesaj
By muzzy
Lori Goldston
Lori Goldston

Erkek
Burç : ikizler
Nereden : KONYA
Rep :
2 / 1002 / 100

MesajKonu: sro ya tekte gırmek ıstıyorsan   Paz Eyl. 14, 2008 4:03 am

Evet kardeşlerim sonunda çok güzel bir taktik buldum.Srofan adlı sitenin forumunda yazıyordu denedim gerçekten de tekte giriyor.Yapmanız gereken hiçbir şey yok sadece;

Id ve Şifreyi yazın kod geldiğinde kodu yazın ama confirm'e basmayın 2-3 dakika bekleyin.Ama kesinlikle en az 2 dakika bekleyin.Sonra confirme basın deneyin bakalım giriyor mu girmiyor mu!Şu an 4 defa denedim ve dördünde de girdi.Şans olsa üst üste 4 defa girmez.Deneyin ve sonra girip girmediğini buraya yazın
Kullanıcı profilini gör
By muzzy
Lori Goldston
Lori Goldston

Erkek
Rep :
2 / 1002 / 100

MesajKonu: Geri: sro ya tekte gırmek ıstıyorsan   Paz Eyl. 14, 2008 4:05 am

Oyuna Kolay Girmenin Yöntemi > (Aslında Tekte Girme Ama Hep Tekte Almadığı İçin...)
Ama Hep Tekte Almadığı İçin...)

* Kullanıcı Adını Ve Şifreni Yaz Enter'a Bas , Karşına İmage Code Gelecek Code Girilince Alttaki Kırmızı Yazı Bir Süre Sonra Kaybolacak. O Yazı Kaybolunca 30 Sn. Tutun Ve Sonrasında Girin...

(! Tekte Girecek Diye Garantim Yok Ama Arada Tekte Giriyor !)
Kullanıcı profilini gör
By muzzy
Lori Goldston
Lori Goldston

Erkek
Rep :
2 / 1002 / 100

MesajKonu: Geri: sro ya tekte gırmek ıstıyorsan   Paz Eyl. 14, 2008 4:09 am

Arkadaşlar olayı anlatayım şimd sorya girdiniz orda ıd ve pw yi yazdınz orda lis iaçın ve sizin bölümünüze çift tıklayım sonra entere basmayım baktınızki benim bölümcrowded almıyo ozmn listeyi aççcan ama o allta senin server yazıı duracak ondan sonra liste tıklıcan orda durcak sonra klavyeden etere bascan ve kocu yazcan yazdıktan sonra eterbas ve orda hangis server popularedse heme hızlıca ona tıkla ve bölüm troy bile olsa tekte içeri + REPLERİNİZİ BEKLİYRUM HADİ EMEĞE SAYGI
Kullanıcı profilini gör
By muzzy
Lori Goldston
Lori Goldston

Erkek
Rep :
2 / 1002 / 100

MesajKonu: Geri: sro ya tekte gırmek ıstıyorsan   Paz Eyl. 14, 2008 4:34 am

1.=OYUNA GİRİP ID VE PW Yİ YAZIYORUZ 2-3 DK BEKLİYORUZ VE CONFİRM YAPIYORUZ %80 GİRİYOOR
2.=OYUNA GİRİP ID VE PW Yİ YAZIYORUZ 1 İMACE CODUNU YANLIŞ YAZIYORUZ VE 2 CODE GELDİĞİ ANDA SAYMAYA BAŞLIYORUZ BU ARADA CODE YAZIYORUZ VE 10 A GELDİĞİ AN CONFİRM YAPIYORUZ TAK OYUNDASINIZ %85 TUTUYO
3.=OYUNA GİRİP ID VE PW Yİ YAZIYORUZ GELEN IMACE CODE NUN SONUNA KÜÇÜK ''ş'' HARFİ KOYUYORUZ VE CONFİRME BASIYORUZ OYUNDASINIZ.
4=SRO YU AÇARKEN 3-4 PROGRAM AÇIP PC KASIN DAHA SONRA ID VE PW Yİ YAZIN İMACE CODE YAZIN ALT YAPIP 2-3 DK BEKLEİN SONRA %80 OYUNA GİRİYO
ARKADAŞLAR BU TAKTİKLER OLMAYABİLİR GARANTİ VERMİYORUM %100 GİRCEM DİYOSAN PREMİUM ALACAKSIN ALINTI DEĞİLDİR + REPPPPPPPPPPPPP
Kullanıcı profilini gör

sro ya tekte gırmek ıstıyorsan
1 sayfadaki 1 sayfası