Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İntihar Mektubu ..

+2
Mark Morton
Junior Cobain
6 posters
YazarMesaj
Junior Cobain
Kurucu
Kurucu
Junior Cobain

Erkek
Burç : Lpg
Rep :
İntihar Mektubu .. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İntihar Mektubu .. Right_bar_bleue

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 2:02 am

Aciz her seyden sızlanan bir çocok olmayı açıkca tercih eden görmüs gecirmiş bir budalanın agzından.Bu notu anlamak zor olmayacaktır punk-rock'a giris derslerınde yer alan uyarıların yıllar boyunca diyelim ki bağımsızlık ve toplum tarafından kabul görmeyen ilgili kanıtlandı.Müzik yapmanın yanında dinlemekten de okumak ver yazmaktan da uzun yıllardır heycan duymuyorum.bu konuda sözlerin ötesinde suçlu hissediyorum kendimi.Örnegim kalabalığın sahne arkasına geçtigimiz andan itbaren ısıkların baslayan manik çıglıkları beni bu hayranlıktan ve böyle sevilmekten haz duydugunu belli olan freddie mercury'i etkiledigi kadar etkilemedi o dinliyicilerin tezahüratında etkilendigini ve onlara taptıgını söylerdi.Bu yüzden onun hem kıskanıyor hemde hayranlık duyuyorum.Gercek su ki sizi hiç birinizi kandıramam.Kısaca bunu ne siz hak ediyorsunuz ne de ben.Bence en kötü suç % 100 eğleniyormuş gibi yaparak
ve oynayarak insanları kazıklamaktır.Bazen sahneye çıkmadan önce ayarladıgında bana yumruk atacak bir saat,im olmalı diye düsünüyorum.Sahip olduklarımın kıymetini bilmek için elimden geleni yaptım ( gercekten tanrım inan yaptım ama yetmiyor) benim ve bizim bir cok insanı etkiledigimizin eylendirdiğimizin farkındayım.Bir seylerin kıymetini elinden gidince anlayan o narsistlerden biriyim herhalde.Çok hassasım cocukken duydugum yasam sevincini duyabilmek icin biraz olsun kendimden gecmem gerekiyor.Son üc turnede müziğimizi seven ve sahsen tanıdıgım insanlara cok daha yakın davrandığım ama herkese karsı duyduğum empatinin ve sucluluk duygusunun üstünden gelmiyor.
Hepimizin ıçinde iyilik vardır ve sanırım ben insanları cok fazla seviyorum beni üzecekleri kadar fazla ben tanrı'nın
kücük hassas kıymet bilmeyen ve balık burcu doğmus bir kuluyum.Neden sadece keyfine bakmıyorsun bilmiyorum.
Her yanından tutlu ve empati yayan tanrıça bir karım...bana eskiden nasıl olduğumu sanarak öpen nese dolu bir kzım var.Ve zorlukla ayakta durduğum bu noktada beni korkutuyor.Frances'in de bebeğim gibi kendine zarar ve zavallı bir death rockçı olması fikrine tahamül edemiyorum.İyi cok iyi bir yasamamım var bunun icin minettarım ama yasımdan beri genelde insanların hepsine karsı öfke duydum.Sadece empatileriyle bu kadar kolay baş edebildikleri için sadece sanırım onları cok sevdiğim ve onların cok üzüldğüm için.Yanan ve bunalan midemin ortasından bana yıllardır gönderdiğiniz mektuplarınız ve ilginizi için hepinize tesekkür ederim.Ben tuhaf ve karamsar bir bebeğin.Artık tutkum kalmadı .Unutmayın sönüp gitmektense yanıp yok olmak daha iyidir.

barış sevgi ve empati.kurt cobain

Frances ve courtney hep yanınızda olacağım
lütfen sen devam et courtney
frances için
onun bensiz cok daha iyi olacak yasamı için
SİZİ SEVİYORUM SİZİ SEVIYORUM
https://nirvanatr.yetkin-forum.com
Mark Morton
Admin
Admin
Mark Morton

Erkek
Burç : Akrep
Nereden : KOCAELİ
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
İntihar Mektubu .. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100İntihar Mektubu .. Right_bar_bleue

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 2:04 am

" SİZİ SEVİYORUM SİZİ SEVIYORUM "

Bizde seni seviyoruz Kurt Cobain .
http://www.nirvanafan.tr.cx
mrs cobain
Dave Grohl
Dave Grohl
mrs cobain

Kadın
Burç : Terazi
Nereden : İSTANBUL
Favori Üyeniz : Kurt Cobain
Rep :
İntihar Mektubu .. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İntihar Mektubu .. Right_bar_bleue

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 5:49 am

İntihar mektubu demeyin gözünüzü seviyim
nirvana ziya
Kirk Canning
Kirk Canning
nirvana ziya

Erkek
Nereden : MANİSA
Rep :

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 6:12 am

sözde intihar mektubu işte Courtney ölümünü basına açıklayınca ne kadar güzel üzgün rolü yapıyo dimi..Tiyatrocu olsaymış keşke..
Change
Gerçek Nirvana Fanı
Gerçek Nirvana Fanı
Change

Erkek
Burç : oğlak
Nereden : İZMİR
Rep :

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 6:34 am

Son satırlar hariç intiharla ilgili hiç bi şey yok o satırlarıda courtney nin yazdığı o kadar belli ki
mrs cobain
Dave Grohl
Dave Grohl
mrs cobain

Kadın
Rep :

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyPerş. Tem. 31, 2008 6:37 am

İntihar Mektubu .. Kurtcobainsuicideletterzv1
Bu da mektubun ta kendisi.
4ewa_[lp]
Krist Novoselic
Krist Novoselic
4ewa_[lp]

Kadın
Burç : başak...
Nereden : İZMİR
Favori Üyeniz : Krist Novoselic
Rep :

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyCuma Ağus. 01, 2008 10:46 am

sönüp gitmektense yanıp yok olmak daha iyidir
sen sönmezdnki neden yok oldun :'(
mrs cobain
Dave Grohl
Dave Grohl
mrs cobain

Kadın
Rep :

İntihar Mektubu .. Empty
MesajKonu: Geri: İntihar Mektubu ..   İntihar Mektubu .. EmptyCuma Ağus. 01, 2008 10:53 am

Aslında bu bir müziğe veda mektubu ve sönüp gitmektense yanmak daha iyidir derken de iyi müzik yapamayacağıma bırkırım daha iyi demek istiyor.
Ama bizim hatun bunu intihar olarak algılamamız için elinden geleni yapmış

İntihar Mektubu ..
1 sayfadaki 1 sayfası