Nirvana Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana Türkiye

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slayer dağılıyor mu?

5 posters
YazarMesaj
Change
Gerçek Nirvana Fanı
Gerçek Nirvana Fanı
Change

Erkek
Burç : oğlak
Nereden : İZMİR
Favori Üyeniz : Dave Grohl
Rep :
Slayer dağılıyor mu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Slayer dağılıyor mu? Right_bar_bleue

Slayer dağılıyor mu? Empty
MesajKonu: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyPerş. Tem. 31, 2008 6:23 am

Metal müziğin önemli isimlerinden Slayer, yakın zamanda dağılabileceğini açıkladı.

American Recordings ile bir albümlük daha anlaşması bulunan grup, bu albümün Slayer'ın son albümü olabileceğini söyledi. Tom Araya haberle ilgili şunları söyledi: "Bu albüm Rick Rubin ile son çalışmamız olacak. Onunla ilk kez 1986 yılında bir araya geldik ve hiçbir zaman ne kadar çalışacağımızı konuşmamıştık. O yıl imzaları attık ve hala beraberiz. Şimdilerde yeni şarkılar üzerine yoğunlaştık. Albüm çıktıktan sonra gelecekte neler olacağını konuşacağız. Ama sahnede 50 yaşında adamların kafa salladığını görmek artık beni çok rahatsız ediyor. İzleyici olsam ve sahnede 50 yaşında kafa sallayan bir adam görsem 'Bunun için çok yaşlısın. Birazdan düşüvereceksin sahneden.' diye bağırırdım."

Anlaşılan o ki Tom Araya ve ekibi sakin bir hayatın özlemini duyuyor.

mtv.com.tr
[lp]nazlı
Dave Grohl
Dave Grohl
[lp]nazlı

Kadın
Burç : oğlak
Nereden : GİRESUN
Rep :
Slayer dağılıyor mu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Slayer dağılıyor mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyPerş. Tem. 31, 2008 3:44 pm

keşke dağılmasa
http://www.linkinpark.com
rock_betül
Dave Grohl
Dave Grohl
rock_betül

Kadın
Burç : yengeç
Nereden : GİRESUN
Rep :
Slayer dağılıyor mu? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Slayer dağılıyor mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyCuma Ağus. 01, 2008 10:35 am

evet ya keşke dağılmasalar
4ewa_[lp]
Krist Novoselic
Krist Novoselic
4ewa_[lp]

Kadın
Burç : başak...
Nereden : İZMİR
Favori Üyeniz : Krist Novoselic
Rep :

MesajKonu: Geri: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyCuma Ağus. 01, 2008 10:59 am

Change demiş ki:
i Ama sahnede 50 yaşında adamların kafa salladığını görmek artık beni çok rahatsız ediyor. İzleyici olsam ve sahnede 50 yaşında kafa sallayan bir adam görsem 'Bunun için çok yaşlısın. Birazdan düşüvereceksin sahneden.' diye bağırırdım."

mtv.com.tr

bu grubu daha önce dinlemedim ama bu düşüncesine katılıyorum tabi ara vermek dinlenmek istiyormuş o ayrı dinleyicileri için(şarkılarına bakıcam belkide benim için) üzücü bir durum
Megadethian
Admin
Admin
Megadethian

Erkek
Burç : Akrep
Nereden : KOCAELİ
Rep :
Slayer dağılıyor mu? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Slayer dağılıyor mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyPaz Ağus. 03, 2008 6:05 am

Güle güle Slayer xP
http://www.nirvanatr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Slayer dağılıyor mu?   Slayer dağılıyor mu? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 9:13 am

en iyisini yapıolar yoruLmuşLar

Slayer dağılıyor mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SLAYER